Contact

 

 

Algemeen:

info@dewolvenvanlamancha.com

Philippe Marmenout: (Voorzitter, leiding Werkgroep Beeld)

philippe.marmenout@dewolvenvanlamancha.com

Marie Follebout: (Ondervoorzitster, algemene leiding Werkgroep Woord en Gesproken Woord)

marie.follebout@dewolvenvanlamancha.com

Jan De Lille: (Penningmeester, Leden Administratie, Archief)

jan.de.lille@dewolvenvanlamancha.com

Ruben De Somer: (leiding Werkgroep Klank)

ruben.de.somer@dewolvenvanlamancha.com

Peter Catrie (Public Relations)

peter.catrie@dewolvenvanlamancha.com

Philip Volckaert: (Creatief Directeur, leiding Geschreven Woord, Webmaster)

philip.volckaert@dewolvenvanlamancha.com

 

Rekeningnummer

BE29 0016 3269 1064

Btw: BE - 0831.730.953